Проект учнівський квиток

Борис Борисович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Проект "Учнівський квиток міста Дніпра" є експериментальним, дослідним або пілотним проектом?

2. Скільки комунальних закладів загальної середньої освіти Дніпровської міської ради не надали погодження на участь в Проекті "Учнівський квиток міста Дніпра"? Перелічіть заклади з зазначенням номерів.

3. В яких комунальних закладах загальної середньої освіти Дніпровської міської ради не встановлено турнікетну систему?
Перелічіть заклади з зазначенням номерів.

4. Який саме дисконт у сфері роздрібної торгівлі, обслуговування населення, додаткові послуги (сервіси) зазначені в Положенні маються на увазі? Перелічіть.

5. Зазначте які саме суб'єкти приймають участь в Проекті "Учнівський квиток міста Дніпра"? Перелічіть та надайте укладені із ними договори, дозволи та рішення.

Вимагаю відповіді надати по суті заданих питань.
Відповідь не по суті я розціню, як не надану.

Звертаю увагу, що запитувана мною інформація становить суспільній інтерес (суспільно необхідна інформація), і згідно ст.21 ЗУ Про доступ до публічної інформації: Інформація на запит надається безкоштовно.

У випадку, якщо з якихось причин неможливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит про надання публічної інформації за належністю, відповідно до вимог вашого Закону «Про доступ до публічної інформації» до розпорядника відповідної інформації.

Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого чинним законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).

Попереджаю, що все, що розміщено на веб-сайтах не має юридичної сили (ст.94 Кодексу адміністративного судочинства від 06.07.2005 № 2747-IV), тому забороняю надавати посилання на веб-сайти, веб-сторінки тощо.

Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

З повагою,

Борис Борисович

єДніпро - Цифрове місто,

1 Attachment

єДніпро - Цифрове місто,

1 Attachment

Добрий день!

Надаємо відповідь на запитувану інформацію.