Проект Закону 10449 від 30.01.2024, супровідні документи.

Доброго дня!

Народ України
безпосередня влада народу
територіальна громада міста Запоріжжя
найвища соціальна цінність – людина Григорій Григорович Туз

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ

Згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації», та ЗУ «Про інформацію»
Згідно статті 3 Конституції України уся держава (в особі всіх її органів та посадових осіб) відповідає за свою діяльність перед людиною, тому
Керуючись ст.ст.3, 5 ,8, 13, 14, 19, 22, 23, 28, 32, 34, 40, 69 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Надайте інформацію, що до Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. Номер, дата реєстрації:10449 від 30.01.2024 Номер, дата акту: 3633-IX від 11.04.2024, а саме належним чином завірені копії супровідних документів, з підписами та печатками ( за наявності печаток):

1) Пояснювальна записка (30.01.2024), з підписом Міністра оборони України Рустема УМЄРОВА;
2) Подання (30.01.2024), з підписом Прем’єр-міністра України Дениса ШМИГАЛЯ;
3) Остання сторінка, а саме сторінка 167, порівняльної таблиці (30.01.2024), де є підпис Міністра оборони України Рустема УМЄРОВА;
4) Додаток (30.01.2024), з підписом Міністра оборони України Рустема УМЄРОВА;
5) Проект Постанови до Закону (іншого Акта) (30.01.2024), з підписом Голови
Верховної Ради України Руслана Стефанчука;

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані і надати документи без персональних даних.

У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

Відповідь надати у повному обсязі, у хронологічній послідовності відповідно до вищевикладених пунктів запиту, надіслати у письмовому вигляді на адресу, зазначену вище. Запитувана інформація не може відноситись до інформації з обмеженим доступом (ст. 7-9 Законом України «Про доступ до публічної інформації»)

Відповідь надати людині Григорію Григоровичу Туз, підписанту договору територіальної громади міста Запоріжжя.
Територіальна громада міста Запоріжжя є первинним суб’єктом місцевого самоврядування, тобто є безпосередньою владою.

У разі відхилення мого запиту або залишення без обґрунтованої відповіді, або неповноти надання відповіді на прохання у запиті по кожному пункту, буду вимушений звернутися у відповідні державні компетентні органи для відновлення своїх порушених прав з віднесенням всіх витрат на ваш рахунок.

Звертаю Вашу увагу, що відмова у наданні інформації є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації» ст. 212-3 КУпАП. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника.

Народне волевиявлення є обов’язковим до виконання на всій території України, остаточним і не може бути оскаржене.

З повагою, людина Григорій Григорович Туз

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

6 Attachments