Проекти допомоги ЗСУ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Денис Селін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Денис Селін

Доброго дня!

Всі аспекти по бюджету та використанню коштів в міській раді згідно законодавства мають бути відкритими. Так сама всі конкурси мають проходили прозоро та зрозуміло.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Доброго дня!

1) кількість поданих проектів та на яку суму подані проекти відповідно до
Рішення міської ради від 20.12.2023 № 21/45 "Про затвердження Міської цільової програми "Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України" та Рішення виконкому міської ради від 05.03.2024 № 5-5/3
Або надайте копії документів де це зазначено.

2) Копії протоколів конкурсної комісії по програмі "Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України"

3) Копію документів яким зазначено персональний склад конкурсної комісії по програмі "Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України"

4) На коли призначено засідання конкурсної комісії по програмі "Співфінансування проєктів на допомогу силам безпеки і оборони України", або надайте копії відповідних документів

З повагою,

Денис Селін

Департамент інноваційного розвитку,

2 Attachments

--
З повагою
Департамент інноваційного розвитку Дніпровської міської ради (тел.
093-093-97-00)