Проекти кошторисів, Проекти зведених кошторисів, Бюджетний запит - ПОВТОРНИЙ.

Руднік Вікторія Олександрівна

Доброго дня!

Отримавши відповідь від 21.07.2021 №Р-10-ІЗ на інформаційний запит від 15.07.2021, повідомляю.
Відповідно до ст.21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на яку ви посилаєтесь в своїй відповіді, пункт 4 зазначає, що при наданні особі інформації про себе та ІНФОРМАЦІЇ, ЩО СТАНОВИТЬ СУСПІЛЬНИЙ ІНТЕРЕС, ПЛАТА ЗА КОПІЮВАННЯ ТА ДРУК НЕ СТЯГУЄТЬСЯ.
А в п.2 ст.29 Закону України «Про інформацію» чітко прописано, що ПРЕДМЕТОМ СУСПІЛЬНОГО ІНТЕРЕСУ ВВАЖАЄТЬСЯ ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА СВІДЧИТЬ ПРО загрозу державному суверенітету, територіальній цілісності України; ЗАБЕЗПЕЧУЄ РЕАЛІЗАЦІЮ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ, СВОБОД І ОБОВ'ЯЗКІВ; СВІДЧИТЬ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ПОРУШЕННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ, ВВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ В ОМАНУ, шкідливі екологічні ТА ІНШІ НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ (БЕЗДІЯЛЬНОСТІ) ФІЗИЧНИХ АБО ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТОЩО.

Тому, прошу не перевищувати свої повноваження і першочергово взяти до уваги, що запитувана інформація є предметом суспільного інтересу та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію в ПОВНОМУ ОБСЯЗІ (наступні документи):

1. Проекти кошторисів, які складалися в 2020 році усіма закладами загальної середньої освіти Інгулецького району на 2021 бюджетний рік. (пункт 14 зазначеної постанови)

2. Проекти зведених кошторисів закладів загальної середньої освіти Інгулецького району для формування бюджетного запиту на 2021рік. (пункт 13 зазначеної постанови).

3. Бюджетний запит по закладам загальної середньої освіти Інгулецького району для формування бюджетного на 2021рік. (пункт 13 зазначеної постанови).

Прошу надати відповідь на запит у встановлений законом строк. В разі ненадання або надання неповної інформації, бездіяльність розпорядника буде оскаржено відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Руднік Вікторія Олександрівна

Виконком Інгулецької районної у місті ради,

11 Attachments

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: "Відділ освіти Інгулецької районної у місті радиади"
<[email address]>
Кому: "101 кабинет исполкома" <[email address]>
Тема: На запит Руднік по кошторисам - 2
Дата: 05 серпня 2021, 08:48:10

--
Інгулецька районна у місті Кривому Розі рада