Прошу вас надати звіт про видані квартири для переселенців та скільки лишилось ще грошей з 2014* року. Та й ще одне питання чому осиюисто моя тітка та такі як вона не отримали квартиру?

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Відповідно до публікації інтернет порталу "Трибун" та
Мінреінтеграціі з держбюджету надили 3,43 млн гривень для придбання житла внутрішньо переміщеним особам. (мовою оригіналу) "Так, за счет средств этой субвенции, при условии софинансирования из местных бюджетов, планируют приобрести 10 квартир для проживания 28 ВПЛ в Покровске Донецкой области, в Конотопе Сумской области и в Первомайске Харьковской области." (уривки зі статті " ":Кабмин выделил деньги на жилье для переселенцев" ) "Согласно Порядку, первоочередное право на обеспечение жильем имеют семьи ВПЛ с несовершеннолетними детьми, беременные женщины, люди, которые потеряли работоспособность, и пенсионеры из числа переселенцев." посилання на статтю https://tribun.com.ua/74805. Відарвіно до посту в Twitter Assistant Secretary-Bureau of Conflict & Stabilization Operations. CSO informs & executes US policy, strategy & programs on conflict prevention & stabilization. (переклад:
Помічник бюро секретарів з питань конфліктів та стабілізації. ОГС інформує та виконує політику, стратегію та програми США щодо запобігання та стабілізації конфліктів.) Denise Natali. Pleased to launch 2-year program with
@IREXintl
that will integrate #Ukraine’s internally displaced persons and build societal resilience in the face of Russia's aggression. (переклад)
Рада запустити 2-річну програму з
@IREXintl
що буде інтегрувати внутрішньо переміщених осіб України та створити соціальну стійкість перед російською агресією.Посилання на пост https://twitter.com/CSOAsstSec/status/13.... Куди зникають гроші які вам віділяють з 2014-го року. Ось напкриклад моя тітка
Ірина Лупінос живе у Сєвєродонецьку 6 років періїхала з Луганьська й досі не отримала квартиру. Ось її профіль на
https://www.facebook.com/profile.php?id=... її пост за червень 2020-го Власть говорит, что не оставит в беде пострадавших от паводков. Хотелось бы верить, что вам повезет больше, чем нам, переселенцам. За 6 лет так и ничего не изменилось. Обещания остались обещаниями. Кто смог самостоятельно решить проблему с жильем, кто вернулся домой, поднимать экономику молодой "республики", кто уехал дальше, за пределы Украины... Мы пока здесь. Северодонецк. (мовою оригіналу). Посилання на постhttps://www.facebook.com/photo?fbid=1375.... Прошу вас надати звіт про видані квартири для переселенців та скільки лишилось ще грошей з 2014* року. Та й ще одне питання чому осиюисто моя тітка та такі як вона не отримали квартиру?

З повагою,

Микита.

Доброго дня! Микита Прошу вас відповісти на мій запит " Прошу вас надати звіт про видані квартири для переселенців та скільки лишилось ще грошей з 2014* року. Та й ще одне питання чому осиюисто моя тітка та такі як вона не отримали квартиру?." Чому ви досі не відповіли на мої запитання?

З повагою , Микита.

zvernenny, Сєвєродонецька міська рада

1 Attachment