Протиправні дії з боку МФО України

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Нещодавно було прийнято та підписано так званий «колекторський закон». Ми переглянули діяльність усіх активних МФО України https://banki.ua/ru/mfo вивчили відгуки їх клієнтів, та дійшли висновку, що закон не виконується макрофінансовими організаціями та колекторськими компаніями. Відповідно до відгуків, люди продовжують отримувати погрози та шантаж на свою адресу, близьких та сусідів.

Коли можна очікувати більш дієвих заходів щодо припинення протиправних дій зі сторони фінансових компаній?

З повагою
Банкир
https://banki.ua

Пошта НБУ, Управління Національного банку України у Львівській області

Добрий день! В Національному банку України приймаються для розгляду запити на інформацію, оформлені відповідно до вимог Закону України " Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон). Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі. Запит на інформацію має містити:
1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо. У Вашому запиті відсутні інформація щодо ПІБ. Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” (далі – Закон про доступ) публічною інформацією є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Згідно частини першої статті 19 Закону про доступ запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.
У разі надсилання запиту на інформацію, оформленого відповідно до вимог Закону, його буде розглянуто Національним банком України.

З повагою
Олена Яцура
Відділ контролю та роботи зі зверненнями громадян
Управління діловодства
Департаменту забезпечення діяльності
Національного банку України
тел.: +38(044) 298-65-17
Web § Facebook § Twitter § Flickr § Youtube § Instagram

показати цитоване