Протизаконні дії розпорядника інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталия Дячук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Наталия Дячук

Доброго дня!

Доброго дня!

Так, як всі мої попередні запити від 09.06.2020року Д/504/01-23 об"єднали в один, та розпорядник інформації Петрушківська сільська рада надала відповідь, що запитувана інформація не становить суспільний інтерес і виставили рахунок на 1608,20 грн за копіювання та друк інформації загальний об"єм якої складає 366 аркушів, хочу зазначити наступне:

Згідно ст. 29 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» - Поширення суспільно необхідної інформації
1. Інформація з обмеженим доступом може бути поширена, якщо вона є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати цю інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.
2. Предметом суспільного інтересу вважається інформація, яка
свідчить про загрозу державному суверенітету, територіальній
цілісності України; забезпечує реалізацію конституційних прав,
свобод і обов'язків; свідчить про можливість порушення прав
людини, введення громадськості в оману, шкідливі екологічні та
інші негативні наслідки діяльності (бездіяльності) фізичних або
юридичних осіб тощо.

Я вважаю, що розпорядник інформації, а саме Петрушківська сільська рада, вводить громадськість в оману та нераціонально витрачає кошти громади. Вся запитувана мною інформація стосується доходів та видатків Петрушківської сільської ради, а також орендарів об"єктів нерухомості, що належать громаді, а тому становить суспільний інтерес.

Згідно, пп. 1, 4 Статті 21 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації" Плата за надання інформації,
1. Інформація на запит надається безкоштовно.
4. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
Згідно, п. 5.1. Статті19 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації" - Оформлення запитів на інформацію, запит на інформацію має містити ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є.

Тому На підставі статей 1, 13, 19, 20, 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року та ст. 29 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати безкоштовно наступну інформацію та документи, що становлять суспільний інтерес:

1) Список об"єктів нерухомості, які знаходяться на балансі Петрушківської сільської ради з зазначенням точної адреси, розміру чи площі, а також форми права користування, з детальної інформацією та копіями договорів на право користування чи оренди з усіма наявними додатками та додатковими угодами, якщо такі об"єкти знаходяться у користуванні фізичних чи юридичних осіб.
2) Копії договорів оренди з усіма наявними додатками та додатковими угодами з фізичними особами, за якими Петрушківська сільська рада в 2019 отримала орендну плату в суммі 12 520 грн (код 18010900).

3) Загальну інформацію про отримання та використання коштів Петрушківської сільською радою за період з січня по червень (включно) 2020 року по всім показникам доходів і видатків2) Детальну інформацію по видаткам Петрушківської сільської ради про заробітні плати і премії співробітників сільської ради за період з січня по червень (включно) 2020 року. Розмір зарплат і премій прошу вказати окремо, помісячно та з зазначенням прізвищ та посад отримувача виплат.3) Детальну інформацію по видаткам Петрушківської сільської ради про заробітні плати і премії співробітників будинку культури за період з січня по червень (включно) 2020 року. Розмір зарплат і премій прошу вказати окремо, помісячно та з зазначенням прізвищ та посад отримувача виплат.
4) Детальну інформацію по виплаті матеріальної допомоги населенню за період з січня по червень (включно) 2020 року, з зазначенням ПІП, дати, суми виплати, та причини виплати такої допомоги.
5) Всі документи (накази, розпорядження, рішення тощо) , якими керується Петрушківська сільська рада при нарахуванні премій та інших доплат до посадкового окладу співробітникам сільської ради та будинку культури (окремо) за період з січня по червень (включно) 2020 року .
6) Детальну інформацію про використання коштів Петрушківської сільською радою за період з січня по липень (включно) 2020 року, включаючи банківські виписки, видаткові накладні та/або акти виконаних робіт по показнику витатків "Оплата послуг (крім комунальних)" (код 2240) та по всім показникам Капітальних видатків окремо (коди 3000, 3110, 3130, 3140).
7) банківські виписки, видаткові накладні та/або акти виконаних робіт по видаткам Петрушківської сільської ради на всі оплачені кошти з бюджету Петрушківської сільської ради в 2019 році по показнику видатків "Оплата послуг (крім комунальних)" (2240) на сумму 1 295 027,65 грн.
8) банківські виписки, видаткові накладні та/або акти виконаних робіт по видаткам Петрушківської сільської ради на всі оплачені кошти з бюджету Петрушківської сільської ради в 2019 році по показнику видатків "Предмети, обладнання та інвентар" на сумму 85 436,84 грн.
9) банківські виписки, видаткові накладні та/або акти виконаних робіт по видаткам Петрушківської сільської ради на всі оплачені кошти з бюджету Петрушківської сільської ради в 2019 році по показнику видатків "Капітальний ремонт" на сумму 649 996,07 грн.
10) банківські виписки, видаткові накладні та/або акти виконаних робіт по видаткам Петрушківської сільської ради на всі оплачені кошти з бюджету Петрушківської сільської ради в 2019 році по показнику видатків "Реконструкція"
11) Перелік наявних на балансі Петрушківської сільської ради основних засобів та малоцінні швидкозношувальних матеріалів.

Інформацію прошу надати на ел. пошту.

З повагою,

Дячук Наталія Володимирівна , конт. тел. 0934079677

З повагою,

Наталия Дячук

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Петрушківська ср,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Петрушківська ср,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Основні виклики для IT-компанії. Як Південнокорейський гігант спрямо-
вує зусилля на захист навколишнього середовища https://bit.ly/3mZPWqv

Петрушківська ср,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Необходимый минимум: 5 beauty-товаров,
с которыми ваша осень станет особенной https://bit.ly/2IbSrpX