Протокол пленарного засідання 63 сесії Глобинської міської ради 8 скликання

Ігор Торяник

Доброго дня!

29 лютого відбулося пленарне засідання 63 сесії Глобинської міської ради 8 скликання. Головуючий - секретар міської ради Олександр Феденко - повідомив, що на один з його особистих месенджерів надійшла заява від депутата Юрія Чизмаря (який на даний час знаходиться за кордоном) про складання ним депутатських повноважень.

Оскільки Олександр Феденко являється посадовою особою ОМС, припускаю, що отримана від депутата заява носить офіційний характер і мала б бути офіційно зареєстрованою.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- електронну версію (сканкопію, скріншот) офіційно зареєстрованої заяви депутата Юрія Чизмаря, та всіх додатків (якщо вони були) з відміткою про реєстрацію;
- електронну версію офіційно завіреного протоколу пленарного засідання 63 сесії Глобинської міської ради 8-го скликання.

З повагою,

Ігор Торяник

Глобинська ОТГ, Глобинська територіальна громада

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]

Ігор Торяник

Доброго дня!
Я не запитував, чи надходила заява до виконавчого комітету :)
Я хочу побачити заяву, про яку на сесійному засіданні говорив Феденко.
Якщо це офіційний документ - він має бути оприлюднений, якщо ні - потрібні пояснення чому це питання виносилось на голосування в раду.

З повагою,

Ігор Торяник