Протокол засідання КЕК департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

1. Протокол засідання КЕК від 05.02.2020р. за скаргою гр. Балахніної Н.В.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати відповідь протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї електронної пошти:

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, я буду змушена звернутись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,
Наталя

Одесский облздрав, Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адмiнiстрацiї

1 Attachment