Процедуру розгляду справи про адміністративні правопорушення

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тарас, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!
Оскільки запит надсилався в електронному вигляді, звертаю Вашу увагу на те, що вимоги статті 19 Закону Про доступ щодо зазначення дати і підпису запитувача стосуються виключно запитів, що подаються у письмовій формі. При цьому, відповідно до ч.3 цієї ж статті: Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Тобто, запит, надісланий в електоронному вигляді не є за своєю формою "письмовим запитом" і відповідно до ч.5 цієї ж статті має містити лише ім'я особи, її контакти та, власне, сам предмет запиту».
Згідно Постанови Пленуму ВАСУ: «Якщо запит стосується інформації, яка міститься в кількох документах і може бути зібрана і надана без значних інтелектуальних зусиль (наприклад, без проведення додаткового змістовного аналізу), то така інформація відповідає критеріям «відображеності та задокументованості» і є публічною.

Отже, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Процедуру розгляду справи про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху рядовим інспектором поліції на місці порушення ПДР згідно ст. 122 ч.3 КУПАП.
2. Чи має право рядовий інспектор поліції м. Київ без присутності особи яка притягається до адміністративної відповідальності розглядати справу по ст. 122 ч.3 КУПАП та ст. 183 КУПАП сидячи у себе в автомобілі? (Відповідь на це питання прошу надати в форматі ТАК, має право або НІ, не має права)
3. Чи має право рядовий інспектор поліції м. Київ ігнорувати підготовку до справи, клопотання, пояснення особи яка притягається до адміністративної відповідальності, а також відмовляти в праві на Адвоката? (Відповідь на це питання прошу надати в форматі ТАК, має право або НІ, не має права)
4. Відповідь прошу надати через сайт https://dostup.pravda.com.ua

З повагою, Тарас.

УПП у м.Києві ДПП, Патрульна поліція України

1 Attachment