Проїзд в громадському транспорті

Анатолії Бондаренко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради приняв постанову про підвищення вартості проїзду в автобусних маршрутах до 14 грн., з 15 серпня 2022. Тому прошу надати відповідь на наступні питання:
- коли на автобусних маршрутах з'явиться можливість оплачувати банківської карта, як зараз реалізовано в міському електротранспорті, бо вже на протязі двох років на всі звернення отримаю відписку що планується це зробити а коли відповіді нема.
- актуальний розклад руху по всіх автобусних маршрутів та тролейбусних маршрутах посилання де можна ознайомитися з цією інформацією.
- щодо відміни тролейбусного маршруту 9 на автобусний маршрут 9. Навіщо відмінили тролейбусний маршрут 9 який завжди популярний був і замість нього дадали автобусний маршрут де вартість проїзду 14 грн замість 5 на тролейбусі і ніяких пільги не діють. Багато соціально не захищеного населення зараз не змозі користуватися автобусом маршрутом 9 і замість нього мають їхати двома тролейбусними маршрутами 2 та 1.

З повагою,

Анатолії Бондаренко

Петро Лисак,

1 Attachment