Публічна інформація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Малиновська Елла, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Малиновська Елла

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу, як і Яковенко , надати мені наступну інформацію (наступні документи):

1. положення про Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України (яке чинне на 2020р. і даний момент).
2. Положення про Відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України (яке чинне на 2020 і даний момент).
3. Наказ про призначення Кисельова Максима на посаду директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України
4. Наказ про призначення Озадовського Руслана Юрійовича на посаду заступника Директора, начальника відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.
6. Наказ про призначення Нідченко Д.Є., Рубель І. на посаду головного державного виконавця , Магди С. СТ. держвиконавця відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.
7. Номенклатуру справ Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України на 2020р.
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ігнорування мого запиту, я змушена буду звернутись до суду за захистом своїх прав.

З повагою,

Малиновська Елла

Міністерство юстиції України

4 Attachments