Публічна інформація

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Роман Кедик, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Роман Кедик

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати інформацію про всі листи від Мінагрополітики починаючи з 2020 року до підзвітних органів та служб та інших міністерств та відомств, що надсилались на виконання реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 948 якою затверджено Порядок проведення інвентаризації документації із землеустрою.
2. Надати перелік відповідей. що отримані Мінагрополітики починаючи з 2020 року від підзвітних органів та служб та інших міністерств та відомств, що надсилались на виконання реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. № 948 якою затверджено Порядок проведення інвентаризації документації із землеустрою.

З повагою,

Роман Кедик

Міністерство аграрної політики та продовольства України

1 Attachment

Це повідомлення згенеровано системою електронного документообігу.
Відповідь прохання надсилати в залежності від змісту повідомлення.