публікація завдання ЗНО для юристів-магістрів 2016

Тарас Шмиг

Шановний Міністерство освіти і науки України,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Зразки цьогорічних тестових завдань для вступу в магістратуру за спеціальністю правознавство. Річ у тім, що пройшов вже майже місяць з дня проведення тестування, а самі тестові завдання ще офіційно не опубліковані - незважаючи на підвищену зацікавленість студентів молодших курсів і студентів - правничих вузів які не брали участь в цьогорічному експеременті.

З повагою,

Тарас Шмиг

Міністерство освіти і науки України

4 Attachments

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

[email address]

 

Іванна залишив коментар ()

Доброго вечора! Наводяться завдання для вступу до магістратури із "Права", але серед них не має завдань із англійської мови? Чи можливо їх знайти на сайті?

Тарас Шмиг залишив коментар ()

Доброго вечора! Англійської на сайті немає. Напишіть мені на електронну адресу: taras436@ukr.net і я надам Вам завдання з англійської.

Віктор залишив коментар ()

Добрий день, файл 1,5 МБ завантажується але відкривається з помилками. Якщо є можливість будь ласка надішліть поштою, разом з тестами з анг. мови., ключами якщо є.

Анастасія залишив коментар ()

Добрий день, файл 1,5 МБ завантажується але відкривається з помилками. Якщо є можливість будь ласка надішліть поштою, разом з ключами якщо є.

Anna залишив коментар ()

а де знаходяться відповіді до даних вищевикладених варіантів ЗНО?