Пункт ПСІ, ЗВДТ

Доброго дня.

У вих. №304/2/2512 від 28.09.2023 Головного оперативного управління ГШ ЗС України зазначено, що до службової інформації з обмеженим доступом віднесено затверджений Головнокомандувачем Збройних Сил України або начальником Генерального штабу Збройних Сил України перелік органів військового управління (управлінь (штабів) угруповань військ (сил)), військовослужбовці яких у період з травня по вересень 2023 року мали (мають) право на отримання додаткової винагороди на період дії воєнного стану у розмірі 50 тис. грн відповідно до п. 2 Розділу XXXIV Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженого наказом Міністерства оборони України 07 червня 2018 року № 260.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
відомості про посадову особу, рішенням якої зазначений вище перелік органів військового управління (управлінь (штабів) угруповань військ (сил)) віднесено до службової інформації з обмеженим доступом;
відомості про нормативно-правовий акт (із зазначенням конкретного пункту, положення, статті або абзацу), на підставі якого зазначений вище перелік віднесено до інформації з обмеженим доступом.

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк електронною поштою на електронну адресу: [email address]