Рахунок для благодійних внесків ЗОШ №16 м. Одеса

Ірина Коновал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Я хочу зробити благодійний внесок у ЗОШ №16 м. Одеса, . На який рахунок я можу перерахувати кошти, щоб кошти надійшли саме у розпорядження ЗОШ №16 м. Одеси саме для потреби моєї дитини (класe/школи тощо)?

В Постанові від 4 серпня 2000 р. N 1222 Київ «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, Спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» в п.4 зазначено що 4. «Благодійні внески у грошовій формі зараховуються на рахунок "Суми за дорученням". Облік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, ведеться згідно з Порядком, визначеним постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 р. N 1295 ( 1295-98-п ) "Про затвердження Порядку розподілу товарів, отриманих як благодійна допомога, та контролю за цільовим розподілом благодійної допомоги у вигляді наданих послуг або виконаних робіт" (Офіційний вісник України, 1998 р, N 33, ст. 1238, N 46, ст. 1688).»

Також є спеціальний вид зарахувань (код рядка 25020100 - Благодійні внески, гранти та дарунки, отримані бюджетними установами) – це означає, що законом дозволяється зараховувати благодійні внески на спецрахунок у Держказначействі, не створюючи для цього Благодійний Фонд (який не є державною організацією і не має зобов’язань звітувати про отримані доходи та витрати перед батьками та іншими благодійниками).

Тому прошу надати номер спецрахунку для перерахування благодійного внеску на потреби ЗОШ №16 у Держказначействі. Або надати інструкцію/лист/постанову для відкриття такого в разі його відсутності.

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Ірина Коновал

Доброго дня!

Please pass this on to the person who conducts Freedom of Information reviews.

I am writing to request an internal review of Департамент освіти та науки одеської міської ради's handling of my FOI request 'Рахунок для благодійних внесків ЗОШ №16 м. Одеса'.

Доброго дня, прошу перевірити, чи була відповідь нга цей запит. Розпорядник ☝️ епартамент освіти та науки одеської міської ради вказує, що надавав відповідь і то технічна помилка.
Дякую

[ НАДАЙТЕ ДЕТАЛІ ЩОДО ВАШОЇ СКАРГИ ТУТ ]

Повна історія моїх запитів доступна за адресою: http://dostup.pravda.com.ua/request/rakh...

З повагою,

Ірина Коновал

Департамент освіти та науки Одеської міської ради

1 Attachment

Добрий день. 10.08 Вам направлена відповідь. Надсилаємо лист повторно.

--
Департамент освіти та науки Одеської міської ради