Размещение рекламы по случаю приезда Президента Порошенко

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Pavlo Tkachenko, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Під час візиту Президента України Петра Порошенко у місто Днепро 27-ого січня 2017 року, на Запорожскому шосе, на вулиці Космічній, на Набережній Перемоги, а також на інших вулицях, было розміщено наружну рекламу на бігбордах з фотографією Президента України Петра Порошенко та лозунгами "Сила України в кожному з нас", "Віримо в Україну, перемагаємо разом", та інші.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Копії нормативних документів, які регламентуют візит Президента України до міста Дніпро для урочистого відкриття значимих об'єктів.

- Який департамент Дніпропетровської міськ ради займається розміщенням наружної реклами з фотографіями Президента України за декілька днів до візита Президента України у місто Днепро 27-ого лютого 2017 року.

- Скільки бюджетних коштів було витрачено на розміщення наружної реклами з фотографіями Президента України у 2017-ому році.

- Скільки бюджетних коштів було витрачено на розміщення наружної реклами з фотографіями Президента України у 2016-ому році.

- Копію усіх документів, на підставі яких було розміщенно у місті Дніпро наружну рекламу з фотографіями Президента України у 2017-ому році під час візиту Президента України Петра Порошенко у місто Дніпро 27-ого лютого 2017 року.

У разі відмови надати наявну у міської ради інформацію щодо цього закладу, буду вимушений звернутися зі скаргами до правоохоронних органів та уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

З повагою,
Павло Ткаченко

Управління Реклами,

3 Attachments