Реабілітаційний центр “Еліта” м.Трускавець і м. Львів під керівництвом проф. д.м.н. Козявкіна В.І.

Доброго дня!

Шановний Львівська обласна державна адміністрація,

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) З якого року і яким органом виконавчої влади надавалися безкоштовні путівки для дітей з різноманітними неврологічними порушеннями (дитячий церебральний параліч ДЦП , наслідки органічного ураження нервової системи, вертеброгена патологія та інш.) до Реабілітаційного центру “Еліта” м.Трускавець вул. Карпатська, 2 і м. Львів просп. Чорновола 45-а , під керівництвом проф. д.м.н. Козявкіна В.І. і яку він мав назву з самого початку свого існування ?

2) Яка кількість безкоштовних путівок щороку була надана хворим дітям з самого початку існування Реабілітаційного центру в м. Трускавець і в м. Львів і до теперішнього часу ?

3) Ким фінансувалися безкоштовні путівки для дітей з різноманітними неврологічними порушеннями (дитячий церебральний параліч ДЦП , наслідки органічного ураження нервової системи, вертеброгена патологія та інш.) ?

4) Чи надаються зараз путівки та на яких умовах до Реабілітаційного центру в м. Трускавець і в м. Львів під керівництвом проф. д.м.н. Козявкіна В.І.?

Прошу надати відповідь у визначений Законом термін електронною поштою.

26.11.2019р.

З повагою,

Польщак Сергій Вікторович.