Реаблітаційна допомога

В рамках діяльності благодійного фонду БФ «Право на захист» та реалізації адвокаційних активностей наша адвокаційна команда готує аналітичний матеріал у сфері доступу до медичних послуг, а саме дослідження щодо надання реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров'я серед цивільного населення.

Враховуючи вищезазначене, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію за 2022 та 2023 рік:

1. Яка кількість осіб отримали реабілітаційну допомогу за пакетом Програми медичних гарантій (далі - ПМГ) «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах»? Яка кількість дорослих, яка кількість дітей?

2. Яка кількість осіб отримали реабілітаційну допомогу за пакетом ПМГ «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах»? Яка кількість дорослих, яка кількість дітей?

3. Яка кількість немовлят отримали реабілітаційну допомогу за пакетом ПМГ «Реабілітація протягом перших трьох років життя для немовлят, які народились передчасно та/або хворими»?

Інформацію прошу надати з розбивкою по областях та по роках

З повагою,

Руслан Романів

Національна служба здоров'я України

5 Attachments

() , :
3277/11-10-24 : 02.02.2024

:
³ .

.
, / ( p7s), (https://czo.gov.ua/verify)

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]