Реагування на порушення ФОП Лебедєвою К.Г.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Начальнику Головного управління
Держпродспоживслужби в Одеській області
Кустурову В.Б.

Приписом № 402 від 26.06.2020 року ФОП Лебедєвій К.Г. (м. Чорноморськ, пров. Шкільний (біля кортів) було приписано:
- терміново розробити заходи щодо усунення порушень та приведення потужностей у відповідність до вимог чинного законодаства, про що повідомити Чорноморське міське управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області до 30.06.2020 року;
- інформацію про виконання Плану заходів по усуненню порушень надати Чорноморського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області до 03.07.2020 року.

Враховуючи викладене прошу надати інформацію про виконання Плану заходів по усуненню порушень згідно з вказаним Приписом та повідомити (з наданням відповідних документів) про реагування Управлінням на вказані порушення.

З повагою,

Андрій

ЧОРНОМОРСЬК, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області

2 Attachments

Добрий день