Реформування сфери паркування

Олександр Старовойтов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Пунктом 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів» (який набуває чинності у вересні 2018 року) рекомендовано органам місцевого самоврядування не пізніше дня набрання чинності цим Законом прийняти відповідні рішення, передбачені цим Законом, а також привести свої рішення у відповідність із цим Законом, а також вжити заходів щодо збільшення чисельності посадових осіб місцевого самоврядування для прийняття на службу в органи місцевого самоврядування інспекторів з паркування.
З огляду на вищевикладене, прошу надати копії відповідних рішень міської ради (або її виконавчого комітету або виконавчих органів) на виконання вищезазначених рекомендацій, або проекти таких документів (за наявності).

З повагою,

Олександр Старовойтов

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти