Регіональні житлові програми

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- чи виконується станом на сьогодні комплексна районна програма пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Літинському районі на 2018-2022 роки, затверджена Рішенням 19 сесії 7 скликання Літинської районної ради від 20.12.2017 № 322 (далі - Програма);
- яка кількість та загальна сума кредитів за Програмою надана в 2020 р., 2021 р. та 2022 р. (по листопад 2022 року);
- чи планується продовження дії цієї програми на 2023 рік.

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право На Захист»