Регіональні житлові програми

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- чи запроваджено станом на 01.03.2023 року на території Нововолинської громади програми забезпечення громадян житлом (у тому числі програми, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи та інші особи, що постраждали від збройної агресії Російської Федерації) замість міської цільової програми забезпечення молоді житлом на 2018-2022 роки м. Нововолинськ, затвердженої рішенням Нововолинської міської ради від 22.12.2017 № 21/15, яка припинила свою дію.

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право На Захист»

Нововолинська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]