Регіональні житлові програми

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- які результати виконання цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2021-2025 роки (м. Калуш), затвердженої рішенням Калуської міської ради від 25 листопада 2021 року № 1007 (далі - Програма), в 2022 р.? Яка кількість та загальна сума кредитів за Програмою надана у 2022 році;
- чи продовжується реалізація Програми у 2023 році? Які результати виконання Програми станом на 01.03.2023 року? Чи є достатніми для належного виконання Програми кошти, виділені на її реалізацію у 2023 році.

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право На Захист»

Оксана Заліщук,

1 Attachment

--
ОКСАНА ЗАЛІЩУК