Регіональні житлові програми

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- які результати виконання комплексної програми надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 18 лютого 2021 року № 58 (далі - Програма), у 2022 р.? Яка кількість та загальна сума кредитів за Програмою надана у 2022 році;
- чи продовжується фактичне виконання програми у 2023 році? Які результати виконання Програми станом на 01.03.2023 року?
- які плани реалізації Програми у 2023 році? Чи є достатніми для належного виконання Програми кошти, виділені на її реалізацію у 2023 році?;
- чи передбачено Програмою на 2023 рік будь-які пільгові умови або надання першочергового права на отримання кредиту для внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, що постраждали від збройної агресії Російської Федерації;
- чи діють на території Львівської області будь-які інші обласні житлові програми, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи та інші особи, що постраждали від збройної агресії Російської Федерації;
- який стан формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, у Львівській області.

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право На Захист»

Львівська обласна державна адміністрація

1 AttachmentЛьвівська обласна державна адміністрація

1 AttachmentЛьвівська обласна державна адміністрація

1 Attachment