Регіональні житлові програми

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- які результати виконання Комплексної соціально-економічної програми забезпечення молоді, учасників АТО та ВПО у Тячівському районі Закарпатської області на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням Тячівської районної ради Закарпатської області від 22 грудня 2017 року № 366 (далі - Програма), у 2022 році? Яка кількість та загальна сума кредитів за Програмою надана у 2022 році;
- чи прийнято рішення про продовження дії цієї Програми на 2023 рік;
- чи діють на території Перечинського району замість Програми будь-які інші житлові програми, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи та інші особи, що постраждали від збройної агресії Російської Федерації.

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право На Захист»

Тячівська районна рада

1 Attachment

03.03.2023 18:56, Черній Юрій Леонідович <[FOI #109454 email]>

показати цитоване

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поспішай зареєструвати найкоротшу поштову адресу @i.ua
https://mail.i.ua/reg - і отримай 1Gb для зберігання листів