Регіональні житлові програми

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- які результати виконання місцево цільової програми «Житло для молоді» на 2022 рік, затвердженої рішенням Ковельської міської ради від 23.12.2021 № 16/16, у 2022 році;
- яка кількість та загальна сума кредитів за вказаною програмою надана у 2022 році;
- чи виконується станом на сьогодні місцева цільова програма «Житло для молоді на 2023 рік», затверджена рішенням Ковельської міської ради від 28.02.2023 № 32/12;
- чи передбачено програмою на 2023 рік будь-які пільгові умови або надання першочергового права на отримання кредиту для внутрішньо переміщених осіб та інших осіб, що постраждали від збройної агресії Російської Федерації;
- які плани реалізації відповідної програми у 2023 році? Чи є достатніми для належного виконання такої програми кошти, виділені на її реалізацію у 2023 році.

Запит адресовано Ковельській міській раді.

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право На Захист»