Регіональні житлові програми

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- чи виконується станом на сьогодні Комплексна соціально-економічна програма забезпечення молоді, учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб житлом у Закарпатській області на 2018-2022 роки, затверджена Рішенням восьмої сесії сьомого скликання Закарпатської обласної ради від 21 вересня 2017 року № 909, та яка кількість та загальна сума кредитів за Програмою надана в 2020 р., 2021 р. та 2022 р. (по листопад 2022 року);
- чи виконується станом на сьогодні Обласна цільова програма «Власний дім» на 2021-2025 роки, затверджена Рішенням 19 сесії 7 скликання Закарпатської обласної ради від 1 жовтня 2020 року № 1835, та яка кількість та загальна сума кредитів за Програмою надана в 2021 р. та 2022 р. (по листопад 2022 року);
- чи планується продовження виконання Обласної цільової програми «Власний дім» у 2023 році;
- чи діють у Закарпатській області будь-які інші обласні житлові програми, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право На Захист»

Загальний відділ, Закарпатська обласна рада

1 Attachment

Закарпатська ОДА,

2 Attachments


Про функціонування регіональних житлових програм

Закарпатська ОДА,

2 Attachments


Про функціонування та виконання регіональних житлових програм

Закарпатська обласна рада

2 Attachments

!

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]