Регіональні житлові програми

Черній Юрій Леонідович

Доброго дня!
Благодійна організація «Благодійний фонд «Право На Захист» (далі - БФ «Право На Захист») користується нагодою, щоб висловити Вам наші щирі запевнення у глибокій повазі.
БФ «Право на Захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав, серед іншого, внутрішньо переміщених осіб та осіб, що постраждали від війни.
Наша організація здійснює огляд функціонування та виконання регіональних житлових програм, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
- чи діють на території Запорізької територіальної громади будь-які міські житлові програми, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи;
- де можна ознайомитись з умовами таких міських житлових програм;
- чи виконуються станом на сьогодні наявні міські житлові програми, в яких можуть взяти участь внутрішньо переміщені особи;
- яка кількість внутрішньо переміщених осіб отримала житло за міськими житловими протягом строку дії таких програм (по квітень 2024 року);
- яка кількість та загальна сума кредитів за наявними житловими програмами (якщо такі програми є програмами кредитування) надана протягом строку дії таких програм (по квітень 2024 року).

З повагою,
Юрій Черній, юрист з питань адвокації БФ «Право на захист»

Виконавчий комітет Запорізької міської ради, Запорізька міська рада

1 Attachment

,

 

 

 

показати цитоване

Сектор з питань доступу до публічної інформації виконкому міської ради, Запорізька міська рада

Юрію Черній
БФ «Право на Захист»
[FOI #126810 email]
Про надання інформації

Шановний пане Юрію!

Ваш запит від 17.04.2024 уважно розглянуто у виконавчому комітеті Запорізької міської ради.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Вказаний Закон надає право доступу до вже існуючої інформації (документів) і не вимагає створення у відповідь на запит нової інформації (зокрема, надання витягів, довідок, пояснень, роз’яснень тощо). Розпорядник інформації зобов’язаний надати ту інформацію, яка вже існує і зафіксована на певному матеріальному носієві.
Метою запиту на інформацію завжди є отримання попередньо створеної інформації, а результатом розгляду запиту є лише надання інформації у готовій формі, а не надання роз’яснень, пояснень, тощо з будь яких питань.
Таким чином, Ваш запит буде зареєстровано у секторі реєстрації та обробки кореспонденції відділу діловодства департаменту (апарату) виконавчого комітету Запорізької міської ради та буде опрацьовано згідно з чинним законодавством, а саме Законом України «Про інформацію».
У разі незгоди з наданою відповіддю, Ви маєте право оскаржити її у визначеному чинним законодавством порядку.

показати цитоване