Реклама

Максименко Антоніна Аркадіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, ПОВТОРНО прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік всіх наявних рекламних засобів, розташованих на території міста із обовязковим зазначенням таких даних: власник, адреса розташування, вид рекламної конструкції, номер дозволу, дати видачі дозволу та строку дії дозволу.
2. Перелік договорів, укладених з розповсюджувачами зовнішньої реклами із зазначенням номеру, дати та суми договору.

Звертаю Вашу увагу, що Ви ж якось і на якусь електронну адресу скерували мені відмову у наданні інформації. Відповідно знайшли в моєму запиті електронну адресу.

Зверніть увагу на ч. 3 ст. 19 ЗУ Про доступ до пулічної інформації (Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.). А також п. 1 ч. 5 цієї ж статті 5. (Запит на інформацію має містити: 1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу АБО адресу електронної пошти).

Звертаю вашу увагу на Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановок КМУ 21.10.15 #835.

З повагою,

Максименко Антоніна Аркадіївна