Реклама в школі під час навчального процесу

Кузик Валентина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.роз'яснити правомірність дій адміністрації загальноосвітньої школи у такій ситуації. у четвер, 11 лютого 2016 року, до зош #5 м Боярки Київської області у час, коли діти перебували у школі, до класної кімнати (перший клас) зайшли представники дельфінарію (приватного бізнесу) та діти, сидячи за партами під час перерви мали "заслуховувати" рекламну інформацію від цих представників. подія відбувалась з відома адміністрації закладу, але без попереднього узгодження та інформування батьків.
1.
які нормативно-правові акти регулюють присутність сторонніх осіб на території навчального закладу під час перебування там дітей.
2 чи дозволено заслуховування рекламної інформації дітьми без попереднього погодження з батьками дітей.які нормативно-правові акти регулюють порядок доступу рекламних агентів на території школи під час навчального процесу.

З повагою,

Кузик Валентина

Ministry, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Наші адреси:
[1][email address]
[2][email address]

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. mailto:[email address]