Ремонт автодоріг Т-16-28 (М-15) Спаське - Вилкове та Т-16-07 Ізмаїл - Кілія - Вилкове

Ярослава Прокопенко

Доброго дня!

Як зазначено на офіційному сайті Служби автомобільних доріг в Одеській області, територіальні автомобільні дороги Т-16-28 (М-15) Спаське - Вилкове та Т-16-07 Ізмаїл - Кілія - Вилкове знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг в Одеській області.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Який обсяг бюджету закладено на ремонт Територіальні автомобільні дороги Т-16-28 (М-15) Спаське - Вилкове та Т-16-07 Ізмаїл - Кілія - Вилкове на 2017 рік?

2. В разі, якщо кошти були виділені, прошу надати інформацію про проведення закупівлі, на конкурсній чи позаконкурсній основі?

3. Чи затверджено план ремонту цих доріг на 2017 рік?

4. Який державний орган або орган місцевого самоврядування може виділяти кошти на ремонт цих вищезазначених доріг?

Також нагадую, що згідно зі статтею 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", розпорядник інформації, який не володіє запитуваною інформацією, але якому за статусом або характером діяльності відомо або має бути відомо, хто нею володіє, зобов'язаний направити цей запит належному розпоряднику з одночасним повідомленням про це запитувача.

З повагою,
Ярослава Прокопенко