Ремонт доріг Київська область

Юля Коваленко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

інформацію про дату початку та завершення виконання капітального ремонту автомобільної дороги по селі Лубянка Бучанського району Київської області, яка є частиною дороги загального користування місцевого значення С100818 Гаврилівка-Лубянка-/Гостомель-Берестянка-Мирча-/М-07//, яка з 02.01.2018, на праві оперативного управління передана з балансу Служби автомобільних доріг у Київській області до Департаменту регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації (згідно з розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 10.11.2017 #573 "Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Київської обласної державної адміністрації").

Пояснюю. З початку повномаштабної збройної агресії російської федерації зазначеною ділянкою дороги пересувалась важка техніка російських загарбників. Тому наразі технічний стан ділянки автомобільної дороги є незадовільним: зруйнованість 85% дорожнього покриття, утворення ямковості, просадок, що,
у свою чергу, не дозволяє створити безпечні, комфортні та економічні умови дорожнього руху.
Ураховуючи викладене вище, зазначена ділянка автомобільної дороги потребує виконання капітального ремонту, тому прошу:

посприяти у вжитті заходів чи ініціювати їх вжиття, необхідних для прийняття рішення про виділення коштів на виконання робіт на вказаній ділянці автомобільної дороги, а також інших заходів, пов’язаних із фактичним здійсненням таких робіт, у тому числі оцінкою її технічного стану та визначенням вартості робіт, необхідних для відновлення ділянки автомобільної дороги.

З повагою,

Юля Коваленко

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Департамент регіонального розвитку,

1 Attachment

--
З повагою
Департамент регіонального розвитку Київської обласної державної
адміністрації

Юля Коваленко

Доброго дня!

Цікаво. Відповідь на звернення до Київської обласної військової адміністрації з приводу необхідності вжиття заходів з експлуатаційного утримання цієї ж ділянки дорог, на вказану електронну адресу не отримала. Зате домашню поштову адресу, яка вказувалась у зверненні, ви вказали у відповіді на запит на публічну інформацію.
Адреса місця проживання є конфіденційною інформацією про фізичну особу. Пропоную у найкоротший строк вжити заходів щодо її видалення із ваших листів, прикріплених на Доступ до правди.

З повагою,

Юля Коваленко