Ремонт стадiону НВК 1

Михайленко Юлiя Олексiiвна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Станом на 25/09/2019р на сайті Навчально-виховний комплекс №1, що знаходиться за електронною адресою http://school5.mirshkol.com/ не розміщено кошторисів, фінансових звітів про кошти, товари та послуги, отримані закладом як благодійна допомога. Також ця інформація відсутня і на сайті засновника закладу http://pokrov-osvita.edukit.dp.ua/prozor..., http://school5.mirshkol.com/uk/site/proz..., http://pokrov-osvita.edukit.dp.ua/, що підтверджується копіями сторінок веб-сайтів навчального закладу та засновника.
Згідно п.3 ст. 30 Закону Про освіту, заклади освіти, що отримують публічні кошти, та їх засновники зобов’язані оприлюднювати на своїх веб-сайтах кошторис і фінансовий звіт про надходження та використання всіх отриманих коштів, інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога, із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством.
Згідно п.4 ст.30 Закону Про освіту «інформація та документи, передбачені частинами другою і третьою цієї статті, якщо вони не віднесені до категорії інформації з обмеженим доступом, розміщуються для відкритого доступу не пізніше ніж через десять робочих днів з дня їх затвердження чи внесення змін до них, якщо інше не визначено законом».
На нараді 02.11.2017 р. Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з керівниками обласних департаментів освіти було ухвалено рішення про те, що усі документи, оприлюднення яких передбачено ст..30 Закону Про освіту, мають бути розміщені на сайтах закладів освіти або їх засновників до 01.12.2017 р.
За наказом департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 930 від 03.10.2017р. (надалі - Наказ) начальники управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій, керівники закладів освіти комунальної форми власності повинні оприлюднити на своїх веб-сайтах інформацію про перелік товарів, робіт і послуг, отриманих як благодійна допомога із зазначенням їх вартості, а також про кошти, отримані з інших джерел, не заборонених законодавством (п.1.4.3 Наказу).
Згідно п.6 Наказу персональна відповідальність щодо приховування інформації про надходження та використання всіх отриманих коштів покладається на начальників управлінь освіти районних в місті Покров державних адміністрацій та керівників закладів освіти.
Таким чином, відсутність передбаченої законодавством інформації на сайтах Навчально-виховний комплекс №1 та управління освіти є порушенням ст.30 Закону України “Про освіту” та Наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту № 930 від 03.10.2017р.
Зважаючи на викладене, прошу вжити заходів для усунення порушень нормативних актів та притягнути до відповідальності винних.

З повагою,

Михайленко Юлiя Олексiiвна

Наталья А Кисенко,

і ії! іє, і ї   ііі.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Наталья А Кисенко,

і ії! ", є ї ії (є і іі), .

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Михайленко Юлiя Олексiiвна

Доброго дня!
Вибачте, не Вам.

З повагою,

Михайленко Юлiя Олексiiвна

Покровська райдержадміністрація

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]