Результати аудиту щодо ефективності використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення 2017» в Україні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій Біловус, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Юрій Біловус

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації та на підставі пункту 1 статті 3 Закону України "Про Рахункову палату України", прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

копію звіту з усіма додатками, на підставі якого відомство дійшло висновку що кошти на проведення «Євробачення 2017» в Україні використовувалися неефективно та сукупні витрати на пісенний конкурс становили понад 787 млн грн. (як заявив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан) - результати аудиту, проведеного Рахунковою палатою щодо ефективності використання коштів, спрямованих на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення 2017» в Україні.

З повагою,

Юрій Біловус

Булат О.В.,

2 Attachments

Булат О.В.,

1 Attachment