Результати розгляду повідомлень про злочин

Доброго дня!

Наша Громадська організація «Центр протидії фінансовим зловживанням» є добровільним об'єднанням фізичних осіб, створеним для захисту прав, свобод та економічних інтересів як своїх членів, так і інших осіб. Основним напрямом діяльності організації є протидія зловживанням на ринку фінансових послуг та посилення економічної безпеки споживачів цих послуг.

У квітні 2020 р. громадяни, які є членами нашої організації, (Бірюкова С. та Ремчуков Й.) звернулися в адресу Черкаського відділу поліції ГУНП у Черкаській обл. із заявами про вчинення щодо них злочину організаторами он-лайн проекту "Karman.cash". Даний проект виявився шахрайською схемою (фінансовою пірамідою) по залученню обманним шляхом коштів. До даного проекту має відношення торгово- сервісне підприємство Karman.cash, розташоване за адресою: Україна, 18005, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя 275. Виявилося, що дане підприємство не має жодних офіційних регуляторних дозволів (ліцензій) на здійснення діяльності, яка пов’язана з наданням фінансових послуг. Організатори проекту обманним шляхом заволоділи грошовими коштами десятків громадян.

Однак заявників у встановлені законом строки не було сповіщено про результату розгляду їх повідомлень про злочин.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1.Повідомити контактні дані службових осіб які розглядали дані повідомлення про злочин;

2.Чи було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом вчиненого кримінального правопорушення;
та чи було розпочато досудове розслідування;

3. Чи було визнано заявників потерпілими.

З повагою, голова ГО
“Центр протидії фінансовим зловживанням”

Зоя Матвійчук