Рiшення 156

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

28 липня 2022 р. виконавчий комітет Одеської міської ради прийняв рішення №156 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчикам для платного паркування транспортних засобів у м. Одесі» (надалі - рішення №156).
Рішенням №156 встановлено тариф на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів у місті Одесі у розмірі 20 грн., а також встановлено вартість місячного та річного абонементних талонів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів

1) Надати завiрену копiю рішення виконавчого комітету Одеської міської ради №156 «Про встановлення тарифів на послуги з користування майданчикам для платного паркування транспортних засобів у м. Одесі».
2) Надати завiренi копії всіх документів, які стали підставою для його прийняття.( Ким проводились розрахунки, звiдки взялся всi цифри, що стали пiдставою для роз рахунку)

З повагою,

Игорь

Державна регуляторна служба України

4 Attachments

ϳ:

' e-mail: [Державна регуляторна служба України request email]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]