РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ у державній реєстрації

Роговський Андрій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Я, Роговський Андрій Еіріхтович, є одним із засновників ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ КОНСАЛТИНГУ «Є ПІДТРИМКА».
Через сайт Будинок онлайн Юстиції подано документи для реєстрації.
Далі, отримана відмова. Інформацію про відмову зазначено нижче:
#97920 2021-09-30 12:07:41 РІШЕННЯ ПРО ВІДМОВУ у державній реєстрації в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Код: 493621171585 30.09.2021 12:00:39
Я, державний реєстратор, Швець Н.В., розглянув документи, подані для проведення реєстраційної дії "Державна реєстрація створення юридичної особи", що були прийняті 30.09.2021 10:31:03, стосовно ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ КОНСАЛТИНГУ «Є ПІДТРИМКА» () та встановив, що:
1. Документи суперечать вимогам Конституції та законів України. Схематичне зображення структури власності організації не відповідає п. 9 Положення про форму та зміст структури власності, затвердженого наказом МФУ № 163 від 19.03.2021 (не зазначен відсоток права голосу кожного з бенефіціарних власників)..
2. Інше. Крім того, звертаю увагу, що відсоток права голосу кожного з бенефіціарних власників необхідно зазначити також в заяві щодо державної реєстрації створення. Згідно текстового змісту наданих документів (окрім заяви), необхідне підписання з наявністю ЄЦП усіх трьох засновників, проте схема структури власності та відомості підписані лише Кокоріною Н.В..
Ураховуючи викладене, керуючись статтею 28 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» ВИРІШИВ: Відмовити у державній реєстрації по заяві "Державна реєстрація створення юридичної особи", щодо ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "АСОЦІАЦІЯ ФАХІВЦІВ КОНСАЛТИНГУ «Є ПІДТРИМКА» (). Рішення про відмову у державній реєстрації може бути оскаржено відповідно до законодавства. Отримати результат надання адміністративних послуг можливо за адресою: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch
Далі, документи приведені у відповідності до п. 9 Положення про форму та зміст структури власності, затвердженого наказом МФУ № 163 від 19.03.2021, а саме у структурі бенефіціарних власників зазначили відсоток права голосу кожного з бенефіціарних власників.
Але, в ході виправлення документів у відповідності до зауважень державного реєстратора Швець Н.В.виявилось, що відсоток права голосу кожного з бенефіціарних власників в заяві (що заповнюється на сайті Будинок онлайн Юстиції) щодо державної реєстрації створення зазначити не виявляється можливим.
З цього приводу я зателефонував на гарячу лінію Будинку онлайн Юстиції та проінформував, зокрема, про таку причину відмови у реєстрації державним реєстратором. На що отримав відповідь, що при реєстрації громадської організації через Будинок онлайн Юстиції у відповідності до Інструкції ми на маємо зазначати такі відомості в заяві. Реєстратору достатньо відомостей про відсотки, зазначені в структурі бенефіціарних власників та реєстратор не мала права зазначати таку причину відмови.
Отже, ми знов подали документи для реєстрації, враховуючи зауваження, окрім зауваження: “відсоток права голосу кожного з бенефіціарних власників необхідно зазначити також в заяві щодо державної реєстрації створення”.
Результат ми ще не отримали. Але, насамперед, просимо надати пояснення посилаючись на норми Інструкції, які підтверджують факт того, що при реєстрації ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ через сайт Будинок онлайн Юстиції ми не маємо зазначати відсоток права голосу кожного з бенефіціарних власників в заяві щодо державної реєстрації створення ГО. Також прошу надіслати саму Інструкцію для ознайомлення.
С повагою,
Роговський А.Е.

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство юстиції України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]