Рішення виконкому № 457 від 01.06.1993 "Про дозвіл на будівництво гаражів на своїй території "

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Рішення виконкому № 457 від 01.06.1993 "Про дозвіл на будівництво гаражів на своїй території "

Хочу звернути увагу, що на раніше направлений запит з цього ж приводу (С-346 від 25.02.2020) та надану відповідь № 941/С-346 від 28.02.2020, виходячи з роз’яснень Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо зазначення у інформаційному запиті імені запитувача вимога зазначати у запиті ім'я (найменування) запитувача є для розпорядника інформативною та не впливає на умови виконання ним вимог Закону. Обов’язок розпорядника надати інформацію (документи) на запит не змінюється залежно від особи запитувача та зазначення у запиті його імені, якщо підстави для обмеження доступу до такої інформації відсутні.

Встановлення особи запитувача не має суттєвого значення для прийняття розпорядником рішення про надання інформації.
При вирішенні питання, чи надавати інформацію у відповідь на запит, будь-який розпорядник інформації повинен акцентувати увагу не на особі запитувача чи обставинах його життя, а виходити із презумпції, що така інформація розкривається необмеженому колу осіб.

Додатково законодавством у сфері доступу до публічної інформації не передбачено обов’язку розпорядника інформації ідентифікувати особу запитувача. Тобто запитувачу не потрібно додавати до запиту документи, що посвідчують особу (копію паспорта, ідентифікаційного коду), а розпорядник інформації не здійснює жодних дій з перевірки особи запитувача, наприклад, звірення підпису із зразком, надсилання уточнюючих запитань тощо. Тобто запитувач може вказати будь-яке ПІБ і розпорядник не може і не повинен його перевіряти.

Надана мною інформація (адреса електронної пошти) є вичерпною та такою, що дає змогу розпоряднику інформації надіслати запитувачу відповідь на актуальну адресу.

Відтак, враховуючи вищезазначене, прошу надати Рішення виконкому № 457 від 01.06.1993 "Про дозвіл на будівництво гаражів на своїй території "
З повагою,

Сергій

archiv, Сєвєродонецька міська рада

2 Attachments