Робота з компаніє-спонсором тероризму

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:
Чи проводила Васильківська територіальна громада перевірку інформації щодо учасників тендерів на постачання обладнання в рамках технічної організації доступу до питної води в Україні? Наприклад щодо їх прямих звʼязків з росією як з країною спонсором-тероризму?

Чи була повідомлена міська рада про те, що учасниками закупівель, отримувачами міжнародних коштів, а в подальшому і виконавцями проєктів в Україні можуть бути компанії, які фінансують країну спонсора тероризму РФ?

Мова йде про ймовірну співпрацю міської ради із компанією BWT AG (ТОВ “НВО” “ЕКОСОФТ”) та ТОВ "АКВАФОР-ВЕСТ". Обидві компанії мають безпосередній зв’язок з країною спонсором тероризму Російською Федерацію.

Австрійський холдинг BWT AG, який поглинув ТОВ "НВО "ЕКОСОФТ", працює на ринку Росії, та за рахунок податкової активності фінансує російську агресію.
Кінцевим бенефіціаром ТОВ “Аквафор-Вест” є громадянин Російської Федерації, мультимільйонер Йосип Шмідт. Що також є прямою ознакою фінансування російської агресії.

Ознайомитися з деталями можливо в журналістському розслідуванні https://apostrophe.ua/ua/article/society....
Нагадую, що у листопаді 2022 року Європейський парламент визнав Російську Федерацію країною спонсором тероризму: https://www.europarl.europa.eu/RegData/e...
Також на РФ були накладені значні санкції та обмеження: https://www.consilium.europa.eu/en/polic...
Будь-яке фінансування міжнародним коштом компаній, які присутні на ринку РФ, власниками та бенефіціарами яких є громадяни РФ, вважається ознакою причетності до фінансування політики військової агресії країни-спонсора тероризму.
Такі дії можуть спричинити притягнення до відповідальності, накладення санкцій на відповідальних осіб, на організації та фонди, які є розпорядниками міжнародних коштів під час проведення закупівель, грантових конкурсів, тощо, та надали доступ до цих коштів компаніям пов’язаних з країною спонсором тероризму.
Буду вдячна за відповідь.
Марія