Рокитнівський НВК "Школа І ступеня - гімназія"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Копію "Бюджетного запиту" з розрахунками від Рокитнівський НВК "Школа І ступеня - гімназія" на фінансування закладу на 2018-2019 навчальний рік.
2) Копію «Кошторису» Рокитнівський НВК "Школа І ступеня - гімназія" на 2018-2019 навчальний рік.
3) Копію «Розрахунки до кошторису» Рокитнівський НВК "Школа І ступеня - гімназія" на 2018-2019 навчальний рік.
4) Скільки коштів отримав бюджет Рокитнівського району з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)
5) В якому обсязі (в гривнях) районний бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа”?
6) Скільки коштів (в гривнях) загалом спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів (зазначте цифри за цими трьома статтями витрат).
7) Скільки коштів (в гривнях) на забезпечення “Нова українська школа” спрямовано в Рокитнівський НВК "Школа І ступеня - гімназія"

Ви не відповіли на мій попередній запит Рокитнівський НВК "Школа І ступеня - гімназія" швидко, як того вимагає законодавство.
У разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Богданець Оксана Василівна

Рокитнівська райдержадміністрація

Лист отримали. Приємного Вам дня!

Секретар відділу освіти Рокитнівської РДА,

2 Attachments