Романчук П.А.

Кльов Наталія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
ПІДСТАВИ ДЛЯ ЗВЕРНЕННЯ:
Відповідно до ЗУ «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені дані стосовно засудженої особи Романчука Павла Анатолійовича 18.04.1980 року народження,який відбуває покарання у Райкіській виправній колонії №73.
Стало відомо,що засуджений несе небезпеку для суспільства. Згідно з чинним законодаством України,особа на чиє житття він посягає потребує відомостей про те,коли,засуджений за крадіжку Романчук Павло Анатолійович,звільниться із Райківської колонії №73,щоб зберігти своє життя. Відповідно до ст.3 Конституції України,життт та цілісність людини є найвищою соціальною ціннністю. На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, —
ПРОШУ:
-надати мені інформацію про те коли засудженний Романчук П.А.,звільниться із Райкіської колонії №73, для захисту даної особи,на чиє життя засудженний до відбування покарання посягає.
Відповідь прошу надіслати на адресу :
04074 м. Київ Оболонський район вул.Попова 9А

З повагою,

Кльов Наталія

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти