Розгляд питання щодо знесення самочинно встановлених об'єктів реклами

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Літвіненко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Літвіненко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На інтернет сайті Чорноморської міської ради 28.12.2019 року було опубліковано проект рішення виконкому "Про звільнення самовільно зайнятих земельних ділянок під рекламними конструкціями типу «Сіті - лайт» шляхом їх демонтажу за адресами: пр-т Миру,22, вул.Олександрійська, 12, вул. Парусна,10 та по пров. Шкільному, 1 у м.Чорноморську Одеської області".
Своїм листом від 26.02.2010 року № 2/Г-13/89 Вами було повідомлено, що вказаний проект рішення буде розглянуто на засіданні виконкому 27.02.2020 року.
З даного приводу прошу надати вказане рішення виконкому.
В разі, якщо дане питання на засідання виконкому від 27.02.2020 року не було винесено та, відповідно, не розглянуто, прошу повідомити причину, посадових осіб, які ініціювали таке зняття з розгляду та надати документальну підставу про таке (розпорядження, службова записка та т.п.).

З повагою,

Олександр Літвіненко

public, Чорноморська міська рада

1 Attachment