Роз’яснення

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прохання надати роз’яснення щодо компенсації відпусток військовослужбовцям при звільненні з військової служби (за віком, за станом здоров’я, за сімейними обставинами і т.п.).
Як компенсується додаткова відпустка учасникам бойових дій? (повністю за рік ти пропорційно прослуженим місяцям, наприклад: 1) військовослужбовець отримав посвідчення учасника бойових дій у травні 2023 р., а звільняється у листопаді 2023 р.; 2) військовослужбовець отримав посвідчення учасника бойових дій у травні 2023 р., а звільняється у січні 2024 р. та чи має він право на отримання компенсації за 2024 р.?)
У разі загибелі військовослужбовця чи виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні відпусток членам його сім'ї.

Завчасно дякую!

З повагою,

Сергій

Доброго дня!

У разі загибелі військовослужбовця чи виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні відпусток членам його сім'ї.
Якщо так, то грошова компенсація виплачується так як і військовослужбовцям, які звільняються за віком або за станом здоров"я , тобто за всі невикористані дні щорічної основної відпустки, тривалістю визначеною пунктом 1 статті 10-1 ЗУ "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" відповідно во вислуги років, чи 1/12 частини тривалості відпустки, на яку військовослужбовці мали право за кожний повний місяць служби?

З повагою,

Сергій

Відділ грошового забезпечення Департаменту соціального забезпечення Міноборони, Міністерство оборони України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Міністерство оборони України

1 Attachment

З повагою
Управління по роботі зі зверненнями громадян
та доступу до публічної інформації