Роз'яснення

Михайло Топал

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З 18 травня закон про національну поліцію доповнять новим пунктом. Статтю 32 Закону доповнять частиною другою такого змісту: «У період дії воєнного стану та/або під час мобілізації (крім цільової) поліцейський має право вимагати від особи чоловічої статі віком від 18 до 60 років пред’явлення нею військово-облікового документа разом з документом, що посвідчує особу, у спосіб, який дає можливість поліцейському прочитати та зафіксувати дані, що містяться в документах».

Прошу надати роз’яснення, як буде рахуватись цей пункт - як доповнення до першого пункту чи незалежно від першого пункту?

1. Поліція, окрім документів, що посвідчують особу, буде вимагати і "військовий квиток" у тих, кого вона має повноваження перевіряти відповідно до частини 1 статті 32 Закону.
2. Поліція буде вимагати документ, що посвідчує особу, та "військовий квиток" під час мобілізації та/або воєнного стану у всіх громадян."

З повагою,

Михайло Топал

СЕД МВС, Міністерство внутрішніх справ України

2 Attachments

Про розгляд запиту на інформацію

МІА СЕД,

4 Attachments

про направлення звернення