Роз'яснення стосовно процедури переводу наукову спеціальність

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Бойко Олена, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Бойко Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати роз'яснення стосовно процедури переводу на іншу наукову спеціальність після закінчення навчання для аспірантів 2015 року вступу з денної форми навчання за кошти держзамовлення у зв'язку відсутністю на 2020 р. спеціалізовані вчені ради з цієї спеціальності.

З повагою,

Бойко Олена

Володимир ГОРБАЛІНСЬКИЙ залишив коментар ()

В розумінні ст.1 Закону України "Про доступ до публічної інформації" надання роз"яснень не відноситься до публічної інформації.
В кращому випадку, Ваш запит перекваліфікують і розглянуть в порядку Закону України "Про звернення громадян", в іншому - просто відмовлять, що в принципі також відповідатиме вимогам чинного законодавства.

НАУ, Національний авіаційний університет

1 Attachment

----- Вихідне повідомлення -----

показати цитоване