Розмір виплат працівникам Чорноморської ЗОШ-6 (2020-)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Світличний, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Світличний

Доброго дня!

На підставі Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати наступну інформацію (наступні документи), що становить суспільний інтерес:

- про розмір виплачених коштів за рахунок бюджету працівникам Чорноморської ЗОШ-6, які не є педагогічними працівниками з 01.01.2020року по теперішній час із зазначенням , займаної посади/професії, прізвища, імя, по-батькові таких осіб; виду виплати(оклад, надбавки, премії тощо), розміру та місяця, в якому ця особа отримувала такі виплати; назва або код ЄДРПОУ головного розпорядника бюджетних коштів, який здійснював таку виплату;

- інформацію про періоди простою не з вини таких працівників, із посиланням на розпорядчий документ;

Звертаю увагу, що відповідно до ст. 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

З повагою
Олександр Світличний

Тетяна Соцька,

2 Attachments

--
З повагою,
консультант ЦПРПП
Соцька Т.І.
80679478677