розмір заробітної плати помічників суддів та секретарів судових засідань Херсонського міського суду Херсонської області

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Інформацію про розмір заробітної плати помічників суддів та секретарів судових засідань Херсонського міського суду Херсонської області за період з березня по серпень 2020 року, із відображення її складових (посадового окладу, надбавок, премій, індексації, грошових допомог тощо), та посади кожного працівника.

З повагою,

Сергій Іванов

Державна Судова Адміністрація України, Державна судова адміністрація України

1 Attachment

4 Attachments

--
З повагою,
головний спеціаліст відділу планово-фінансової
діяльності, бухгалтерського обліку та звітності
ТУ ДСА України в Херсонській області
Біла Наталя Іванівна
(0552)328388
[email address]

Доброго дня!

У відповідь на Ваш лист 1204/02 від 15.09.2020 року повідомляю, що Ваша вимога про відшкодування фактичних витрат на друк документів є необґрунтованою та фактично незаконною.
Так, зазначена у запиті інформація щодо заробітної плати працівників Херсонського міського суду Херсонської області є предметом суспільного інтересу, яка може свідчить про можливість негативних наслідків діяльності (бездіяльності) суб'єктів владних повноважень.
Крім того, вважаю недоцільним використанням державник коштів, шляхом друку інформації, а потім переведення її знову в електрону форму (сканування), оскільки надання запитуваної інформації можливо було без використання друку.
Друк документів, які і так повинні були перебувати у Вашому розпорядженні є виключно ініціативою працівників ТУ ДСА України та є недоцільною.
Разом з цим, у зв’язку з тим, що друк документів, згідно Вашої відповіді, вже виконаний, прошу у відповідності до ч. 4 ст. 21 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» плату за копіювання та друк не стягувати та надати повну відповідь на запит, оскільки обґрунтованих перешкод у наданні такої інформації немає.

Також, прошу не порушувати права на інформацію та нагадую про адміністративну відповідальність посадових осіб за Порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації». (ст. 212-3 КУпАП)

З повагою,

Сергій Іванов