Розміщення та демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ігор Царенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ігор Царенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1). Чи вправі орган з питань містобудування та архітектури видавати паспорт прив'язки на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (далі - ТС) на орендованій земельній ділянці? Якщо так, яке цільове призначення може бути у ділянки?
2). Чи вправі орган з питань містобудування та архітектури видавати паспорт прив'язки ТС на приватній земельній ділянці? Якщо так, яке цільове призначення може бути у ділянки?
3). Чи вправі орган з питань містобудування та архітектури видавати паспорт прив'язки ТС на земельній ділянці, що знаходиться в постійному користуванні? Якщо так, яке цільове призначення (використання) може бути у ділянки?
4). Згідно з пунктом 1.2 ПОРЯДОКУ розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, ЗАТВЕРДЖЕНОГО Накаомз Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 21.10.2011 № 244, він не поширюється на розміщення ТС на землях із особливим режимом використання. Чим керуватися і чи взагалі можливо видати (отримати) паспорт прив'язки ТС на території ПЗФ (наприклад парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва)?
5). Чи вправі та у який спосіб (рішення комісії, рішення суду тощо) уповноважений виконавчий орган місцевого самоврядування (орган з питань містобудування та архітектури) демонтувати ТС які знаходяться:
- на орендованій земельній ділянці;
-на комунальній землі (земельна ділянка не сформована);
- на приватній земельній ділянці;
на ділянці наданій в постійне користування;
у разі закінчення строку дії, анулювання паспорта прив'язки ТС, самовільного встановлення ТС?

З повагою,

Ігор Царенко

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти