Розміщення транспортних засобів

Брославець Вячеслав

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) Чи можливе зберігання на машино-місці (парко-місці), що розташоване в підземному паркінгу багатоквартирного будинку, особистих речей власника цього об’єкту нерухомого майна, зокрема велосипед, миючи засоби для автомобіля, комплект гуми для автомобіля, тощо.
2) Що відповідно до норм чинного законодавства України вважається транспортним засобом, зокрема чи є транспортним засобом велосипед, мотоцикл, героскутер, моноколесо, тощо.
3) Чи можливе одночасне зберігання на 1 машино-місці (парко-місці), що розташоване в підземному паркінгу багатоквартирного будинку двох та більше транспортних засобів.
4) Чи можливе зберігання в підземному паркінгу транспортних засобів, що працюють на основі газу, соляри та або інших елементах окрім дизеля та бензину.
5) На якій відстані від 18-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку можуть зберігатись (паркуватись) транспортні засоби.

З повагою,

Брославець Вячеслав

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]